Wynik wyszukiwania

 
Opony używane zdjęcie

Opony używane

Opony to jeden z najważniejszych elementów pojazdu, kiedy są zużyte nie będą spełniać swojej roli i zaczynają być niebezpieczne. Niewłaściwie dobrane sprawiają, że systemy wspomagania kierownicy, takie jak ESP lub ABS mogą niewłaściwie działać, poza tym samochód ma gorsze osiągi.

Czytaj więcej

 
Wady opon bieżnikowanych zdjęcie

Wady opon bieżnikowanych

Jakie wady mają opony bieżnikowane?

Czytaj więcej

 
Kościoły na sprzedaż zdjęcie

Kościoły na sprzedaż

Postępująca laicyzacja Europy niesie ze sobą nie tylko malejącą liczbę wiernych, ale też nowe rozwiązania dotyczące aranżacji opuszczonych miejsc kultu. Kościoły i kaplice stopniowo ulegają desakralizacji, a coraz więcej osób decyduje się na mieszkanie w takich przestrzeniach. Nowy trend? A może logiczna kolej losu?

Czytaj więcej

 
Wielkanoc z wózkami widłowymi w tle zdjęcie

Wielkanoc z wózkami widłowymi w tle

Watykańska Bazylika Świętego Piotra to miejsce, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Przed ważnymi wydarzeniami liturgicznymi – jak nadchodząca Wielkanoc - zdarza się jednak, że trzeba w niej coś poprzestawiać. Czy zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób przewozi się ławki po drogocennych marmurach?

Czytaj więcej

 
Cennik sprzedaży hurtowej - Izomur zdjęcie

Cennik sprzedaży hurtowej - Izomur

Od 3 lat nasza Firma, prowadziła stałą politykę cenową na produkowany przez siebie preparat izomur.

Czytaj więcej

 
20 lat Giełdy Obiektów Zabytkowych „denkmal Börse” zdjęcie

20 lat Giełdy Obiektów Zabytkowych „denkmal Börse”

Giełda Obiektów Zabytkowych „denkmal Börse" - Międzynarodowa Platforma Internetowa Obiektów Zabytkowych - w tym roku obchodzi swoje dwudziestolecie.

Czytaj więcej

 
Rodzina to sens mojego istnienia zdjęcie

Rodzina to sens mojego istnienia

Z Krzysztofem Hołowczycem, jednym z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych, o Dakarze, rodzinie i Bogu rozmawia Michał Bondyra.

Czytaj więcej

 
Drugie życie polskich pałaców zdjęcie

Drugie życie polskich pałaców

W ostatnich latach miały miejsce zawirowania gospodarcze na świecie, które dotarły również do naszego kraju, nie zmienia to jednak faktu, że systematycznie zwiększa się liczba lepiej sytuowanych Polaków. Ten fakt sprawia, że coraz większą popularnością cieszą się towary z wyższej półki. Opisaną tendencję widać także na rynku nieruchomości.

Czytaj więcej

 

Kryzys dobrobytu

„Oko w oko z kryzysem” – taki tytuł nosił jeden z najlepszych reportaży w historii polskiego dziennikarstwa.

Czytaj więcej

 
Nowy wariant ogrzewania zdjęcie

Nowy wariant ogrzewania

System wewnątrz ściennych grzejników centralnego ogrzewania - REGULUS-system INSIDE stanowi całkowicie nowatorską propozycję dla rynku techniki grzewczej.

Czytaj więcej

 

Czy wiesz, co kupujesz?

Wielu z nas, stojąc przed sklepową półką, wybiera produkty, kierując się ich ceną. Czy kiedykolwiek pomyśleliśmy o tym, że podjęta przez nas decyzja może mieć wpływ na życie innych ludzi?

Czytaj więcej

 

Kibice - Powstańcom

Ponad dwa tysiące miejsc pamięci w przeddzień 91. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego najpierw odnaleźli, potem oczyścili, by w końcu postawić symboliczne znicze kibice poznańskiego Lecha.

Czytaj więcej

 

Złoty się zbroi

Przed ponad miesiącem agencja Bloomberg uznała złotówkę za najlepszą inwestycję walutową na świecie. Złoty nadal się umacnia. Co to oznacza dla zwykłego Kowalskiego?

Czytaj więcej

 
11.11.11. Patriotyzm tu i teraz zdjęcie

11.11.11. Patriotyzm tu i teraz

Ależ ta data w tym roku wyjątkowo wygląda! Rząd sześciu jedynek wręcz ustawionych na baczność to jak matematyczna ilustracja wojskowej parady, nieodłącznego elementu państwowego święta.

Czytaj więcej

 
E-książka, e-papier, e-czytelnik zdjęcie

E-książka, e-papier, e-czytelnik

Czy to możliwe, że nadejdą czasy, gdy zawód księgarza i bibliotekarza okaże się niepotrzebny? Czy nowe pokolenie nie będzie znało zapachu zadrukowanych kartek i nie zazna magii przewracanych stron książki? Ta rewolucja już nadchodzi.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 19