Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
III Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO

III Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO

2009-06-19 - 2009-06-21 Kielce targi

Organizator:
Targi Kielce S.A.
Zakładowa 1
25-672 Kielce
świętokrzyskie, Polska

Dane kontaktowe:

Adres:

Zakładowa 1 25-672 Kielce
świętokrzyskie, PolskaTargi Kielce Sp. z o.o. – wicelider polskiego rynku targowego oraz Polska Izba Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej największa organizacja samorządowa skupiająca przedsiębiorców tego środowiska niniejszym zapraszają Państwa do udziału w III Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej NecroExpo, które odbędą się w dniach 19-21 czerwca 2009 w Kielcach

Targi kierujemy do producentów wyrobów związanych z branżą pogrzebową, firmy świadczące usługi pogrzebowe i administratorów cmentarzy. Udział w targach jest doskonałą promocją dla przedsiębiorców biorących w nich udział, okazją prezentacji swoich osiągnięć i pozyskania nowych kontrahentów.

Targi Necroexpo w Kielcach to:

• największa impreza branży pogrzebowej w Polsce odbywająca się w obiektach Wicelidera targów w Polsce – firmy Targi Kielce Sp. z o.o.
• 60 renomowanych wystawców z kraju i zagranicy rozmieszczonych w komfortowych warunkach na 2000 m2 powierzchni, wizytowane przez rekordową w kraju liczbę 1773 branżowych zwiedzających, firm pogrzebowych i przedstawicieli konsulatów państw zainteresowanych współpracą z polskimi przedsiębiorcami.
• konkurencja i niesamowita oryginalność produktów wyeksponowana na efektownie przygotowanych stoiskach.
• jedyna pod zadaszeniem giełda luksusowych karawanów i melexów, ciesząca się coraz większym zainteresowaniem.
• cykl prelekcji i szkoleń z zakresu kosmetyki pośmiertnej, profesjonalnej obsługi klienta zakładu pogrzebowego, zmian w prawie pogrzebowym, przyciągjący rzesze branżowych zwiedzających.
• pokazy florystyczne prowadzone przez mistrzów florystyki.
• zainteresowanie mediów, o czym świadczą ciekawe materiały nakręcone przez ekipę renomowanych telewizji, wyemitowane w głównych wydaniach codziennych wiadomości.

Historia poprzednich targów i udział w nich ważnych przedstawicieli z kręgu branzy pogrzebowej wskazuje na duże zainteresowanie tematyką targów NecroExpo. Żywimy nadzieję, iż Międzynarodowe Targi Branży pogrzebowej spełnią Państwa oczekiwania.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia kieleckiego ośrodka targowego, jak również do współpracy.

Zapewniamy, że w Targach Kielce zawsze znajdą Państwo profesjonalną i życzliwą obsługę.

  • Wydrukuj stronę