Oferta pracy

Audytor z doświadczeniem przy aktywnych wyrobach medycznych

Katowice, śląskie Dodano: 2020-03-25 2020-03-25 | ID oferty: 337071

Numer referencyjny:


Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy działającej od niespełna 140 lat, poszukujemy osoby na stanowisko:Auditor

UKOŃCZYŁAŚ/EŚ UCZELNIĘ WYŻSZĄ O KIERUNKU ELEKTRONIKA, INFORMATYKA, FIZYKA LUB PODOBNE?

Posiadasz doświadczenie zawodowe przy produkowaniu/projektowaniu lub badaniu aktywnych wyrobów medycznychi poszukujeszpracy wyjazdowej, w której nie będzie nudy?

Wystarczy, że dodatkowo swobodnie komunikujesz się wjęzykuangielskim(min. B2), a jesteś dla nasidealnym Kandydatem!

CZYM SIĘ ZAJMIESZ?

Praca na tym stanowisku polega naprzeprowadzaniu auditóww firmach z branży medycznej.

Szczegółowy zakres obowiązków:

  • przygotowanie dokumentacjiprzed i po audicie
  • ocenadokumentacjitechnicznej wyrobów medycznych

Jest topraca wyjazdowa,zarówno na terenie Polski, jak i za granicą kraju.

KAŻDY PRACOWNIK JEST DLA NAS WAŻNY!

Dlatego nie dowiesz się z ogłoszenia na jakie zarobki możesz liczyć… Chętnie zaprosimyCię na spotkaniei na rozmowieustalimyz Tobą tak istotną kwestię.

Dodatkowo oferujemypremiekwartalne, opiekę medyczną,kursydoszkalające oraz inne benefity pozapłacowe.

DODATKOWE INFORMACJE

Czujesz, że odnajdziesz się w takiej pracy?

Nie zwlekaj, aplikuj i przekonaj się, że warto!

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

KS Service sp. z o.o.
https://www.jobs.pl/aplikuj-3351370-12723633

Skontaktuj się z firmą:

KS Service sp. z o.o.

Katowice śląskie

Dane kontaktowe: