Artykuł Dodaj artykuł

Uroczyste chwile ubrane w najwyższej jakości szaty liturgiczne

04-10-2018, 02:00

Msza Święta to wyjątkowy moment w ciągu całego dnia, niezależnie od tego, czy odprawia się ją w niedzielę czy w dzień powszedni. I choć nie detale, takie jak szaty liturgiczne czy obrusy ołtarzowe, są tu najważniejsze, to dopełniają one całości i dodają spotkaniu wyjątkowego charakteru, który bezpośrednio wpływa na przeżywanie liturgii.

Uroczyste chwile ubrane w najwyższej jakości szaty liturgiczne
Szaty na każdy okres liturgiczny

Szaty liturgiczne, odpowiednio dopasowane do pełnionej funkcji oraz okresu liturgicznego, dodają wyjątkowego charakteru każdej Eucharystii. Wyróżniające się intensywnymi kolorami, kojarzonymi z odpowiednimi okresami czy uroczystościami w ciągu roku są niezbędnym elementem każdej Mszy Świętej. Warto zadbać o to, aby inwestować tylko w najwyższej jakości produkty, które posłużą na lata. Dbałość o szczegóły na każdym z etapów produkcji szat i ornatów liturgicznych to coś, co wyróżnia naszą firmę.

Uroczyste chwile ubrane w najwyższej jakości szaty liturgiczne

Ponad 20 lat na rynku

Haftina Atelier to firma, która od wielu lat projektuje i zajmuje się produkcją wyrobów liturgicznych. Różnorodność wzorów, doświadczenie, oraz precyzja, z jaką podchodzimy do każdego ze zleceń, to cechy, które sprawiają, że zaufało nam już duże grono Klientów, a ich liczba wciąż rośnie. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno ornaty, stuły kapłańskie, kapy i welony liturgiczne jak i baldachimy, bieliznę kielichową, obrusy ołtarzowe czy chorągwie. Wykonujemy indywidualne projekty według potrzeb Klienta.

Precyzja wykonania

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie wykonać dowolne hafty, które potem nanosimy na każdy z kolorów liturgicznych. W naszym sklepie znajdują się najwyższej jakości ornaty, których wykonanie odbywa się z dbałością o najmniejsze szczegóły. Doskonale wiemy, że produkcja szat liturgicznych związana jest z dużą odpowiedzialnością, dlatego wszystko co znajduje się w naszym sklepie, jest dokładnie sprawdzane pod względem jakości i zgodności z liturgią.

Komfort noszenia, niezależnie od panujących warunków

Oferowane przez nas szaty liturgiczne, do których można zaliczyć ornaty, kapy, welony oraz stuły wyróżniają zarówno wspomniana wcześniej precyzja wykonania, jak i wykorzystanie odpowiednich tkanin, które zapewniają komfort oraz swobodę ruchów. Przewiewne, odporne na plamy materiały sprawdzają się szczególnie podczas uroczystości na świeżym powietrzu, Mszach Świętych odprawianych przy dużym nasłonecznieniu czy podczas trudnych warunków pogodowych.

Odzież kapłańska na wiele lat

Dodatkową cechą szat liturgicznych, które znajdą Państwo w naszym sklepie, jest to, że każda kapa, ornat czy stuła kapłańska została wykonana z tkanin przyjemnych w dotyku. Komfort w noszeniu przez kapłanów tego rodzaju strojów to cecha, na którą należy zwracać uwagę, szczególnie podczas pielgrzymek czy dłuższych uroczystości.

Wyjątkowy prezent dla kapłana

Każdy kapłan dba zarówno o to, aby liturgia przebiegła w atmosferze skupienia i modlitwy, jak również chce dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Często jest też tak, że zapomina o sobie, a ważniejsi są dla niego inni ludzie, którym poświęca swój czas i energię. W życiu każdego duszpasterza jest kilka uroczystości, w których to inni mogą podziękować mu za jego obecność. Należą do nich m.in. urodziny, rocznice święceń kapłańskich czy dzień kapłaństwa. Dobrym pomysłem na prezent w tych wyjątkowych dla każdego kapłana chwilach jest ornat lub stuła.

Haftowana odzież dla duszpasterzy

Stuły kapłańskie, znajdujące się w naszym sklepie, wyróżnia zarówno jakość wykonania, jak i oryginalność haftów, które dodatkowo można zaprojektować według upodobań zamawiającego. Dostojnego charakteru szatom dodają wysokogatunkowe tkaniny oraz odpowiednie zdobienia. Taki prezent to zarówno wyjątkowa pamiątka przypominająca o pięknych chwilach jak i praktyczna recz na długie lata.

Dopasowane do okazji

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi produktami na stronie Ornaty.pl. Nasz sklep jest bogaty w różnego rodzaju bieliznę kielichową, obrusy czy szaty liturgiczne (stuły, ornaty, itp.). Posiadamy różne rozmiary szat oraz wyposażenia, dzięki czemu każdy znajdzie coś dopasowanego do określonych potrzeb. Tworzymy także spersonalizowane, indywidualne projekty. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami opisami naszych produktów.

Podobne artykuły