Artykuł Dodaj artykuł

Zakład kamieniarski Szczecin – oferta firmy Celtic

24-09-2018, 00:00

Zakłady kamieniarskie na całym świecie zajmują się pozyskiwaniem i przetwarzaniem różnego rodzajów kamienia. Wytwarzają z nich płyty, nagrobki, obudowy i wiele innych elementów, które przydają się w codziennym życiu. Doskonałym przykładem jest z zakład kamieniarski ze Szczecina o nazwie Celtic. Zajmuje się głównie wykonywaniem nagrobków z rozmaitych rodzajów kamienia – przede wszystkim z granitu. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie, a obszar działalności obejmuje przede wszystkim miasta takie jak Szczecin, Gryfino, Pyrzyce oraz Stargard Szczeciński i okolice. Firma również chętnie podejmuje się zleceń i zamówień dla innych regionów województwa zachodniopomorskiego.

Firma Celitc istnieje na rynku od 1988 roku i posiada grono zadowolonych klientów. Oferuję doskonałej jakości nagrobki, które są dostępne w różnych kolorach i wzorach: pojedyncze, rodzinne oraz zabudowę grobowców, jak również parapety, schody, obudowy kominków oraz wszelkie elementy z granitu według sugestii klienta.

Oferta zakładu kamieniarskiego Celtic

Zakład kamieniarski Szczecin posiada bardzo rozbudowaną ofertę swoich produktów, a także gwarantuje dodatkowe korzyści dla klientów. Proponuje darmowy transport na obszarze 100 kilometrów – Szczecin, Stargard Szczeciński, Pyrzyce, Gryfino, Goleniów oraz inne pobliskie miejscowości.

Zakład prowadzony jest przez rozsądnych i wykształconych pracowników, którzy dają i szanują klienta. Umożliwiają ratalną spłatę zakupionych towarów, a także profesjonalne doradztwo i dojazd do klienta. Nie wszystkich stać na jednorazowe wysokie koszta, zwłaszcza w okresie żałoby po bliskich. Dlatego zakład kamieniarski Szczecin pozwala na przeróżne finansowanie zakupionych towarów.

Pracownicy zakładu są odpowiedzialni i umożliwiają złożenie wstępnych zleceń przez telefon. Zamówienia są przyjmowane w zakładzie również po godzinach pracy oraz w dni wolne i świąteczne, oczywiście po uprzednim kontakcie telefonicznym. Obsługa zakładu jest naprawdę na wysokim poziomie, dzięki temu każdy klient czuje się wyjątkowo i chętnie zgłasza się z kolejnymi zleceniami.

W ofercie zakładu kamieniarskiego Celtic znajdziemy między innymi:

  • nagrobki w klasycznych rozmiarach lub wykonywane na specjalne życzenie
  • różnego rodzaju pomniki granitowe (dowolne wzory, zabudowy, wielkość)
  • wykonane z kamienia – parapety, schody, obudowy do kominków i inne elementy
  • dodatki do nagrobków -  wazony, kule, wałki, podstawki pod znicze i kwiaty, tablice, litery grawerowane, złocone i metalowe w różnych kształtach, zdjęcia na porcelanie lub grawerowanie na kamieniu, a także metalowe dodatki (krzyże, róże).

Co wyróżnia zakład kamieniarski Szczecin od innych?

Zakład kamieniarski Szczecin doceniany jest za bogaty wybór przeróżnych nagrobków oraz dodatków powiązanych z uroczystościami żałobnymi. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, ma możliwość dowolnego wyboru rodzaju kamienia, wielkości i rozmiaru nagrobka i nie tylko. Zakład kamieniarski Celtic dysponuje szeroką gamą wzorów i kolorów nagrobków. Wszystkie wyroby odznaczają się wysoką jakością i powstają z niezwykłą starannością. Zakład prowadzony jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy służą doradztwem i pomocą. Dodatkowo klient ma możliwość wyboru rodzaju spłaty zakupionego towaru, a także otrzymuje gwarancję na nabyte produkty. Skorzystać również może z darmowego transportu do 100 kilometrów i licznych upustów. Więcej informacji odnośnie oferty zakładu kamieniarskiego Celtic można dowiedzieć się na nagrobki.