Artykuł Dodaj artykuł

Maty grzewcze do konfesjonałów do wygrania na targach SAKRALIA

02-04-2018, 02:00

Wystawcy Targów Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA 2018 (Poznań, 13-14 kwietnia 2018) przygotowali dla targowych gości szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania są między innymi elektryczne maty grzewcze do konfesjonałów.

Maty grzewcze do konfesjonałów są tak samo skonstruowane jak maty grzewcze na ławkach, ale ze względu na krótki czas użytkowania spirala grzewcza posiada zwiększoną moc (zużycie energii wynosi średnio około 60 W na jedną godzinę użytkowania). Mata siedziska i pleców jest dopasowana wymiarami i kolorystyką do istniejących konfesjonałów. Oba elementy grzewcze - plecy i siedzisko - są podłączone do mini sterownika, który wyposażony jest w płynną regulację mocy grzewczej. Maty   rozlosowane zostaną wśród osób duchownych, które odwiedzą na targach SAKRALIA stoisko firmy Kamo.

Maty grzewcze do konfesjonałów KAMO

To nie jedyna nagroda, która czeka na zwiedzających SAKRALIA. Każdy uczestnik targów będzie miał szansę wygrać także bilet na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Organizatorem konkursu i fundatorem nagrody jest wystawca targów Sakralia - Biuro Pielgrzymkowo–Turystyczne ARCUS. Szczegółowe informacje na temat konkursu i losowania będzie można uzyskać podczas targów na stoisku biura. Pielgrzymka, na która bilet będzie można wygrać, odbędzie się w terminie 14-21.10.2018.

SAKRALIA w nowej formule

Targi SAKRALIA odbędą się w Poznaniu już po raz ósmy. Po raz pierwszy towarzyszyć będzie im I Kongres Parafialnych Rad Duszpasterskich. Organizatorem kongresu jest poznańska Kuria Metropolitalna. Będzie to wydarzenie duszpasterskie, które wpisuje się w przeżywanie przez Archidiecezję Poznańską Jubileuszu 1050-lecia pierwszego na ziemiach polskich biskupstwa powstałego w Poznaniu. Na kongres zostaną zaproszeni przedstawiciele Parafialnych Rad Duszpasterskich z każdej parafii Archidiecezji Poznańskiej. W wydarzeniu weźmie udział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, metropolita poznański, ksiądz arcybiskup Stanisław Gądecki oraz poznańscy biskupi pomocniczy. Prelekcje w czasie kongresu wygłoszą znawcy tematyki duszpasterstwa zwyczajnego i specjalistycznego. Oprócz kongresu program targów wzbogaci także konferencja szkoleniowa dla katechetów organizowana przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu pod hasłem "Jak wychowywać dzisiaj? Koncepcje wychowania".

Oszczędności dla parafii

Uczestnicy kongresu i targów będą mieli okazję zapoznać się z kompleksową ofertą produktów i usług dla parafii, zakonów i instytucji działających na rzecz Kościoła. Wielu wystawców oferuje specjalne targowe rabaty a większość produktów będzie można zakupić na miejscu. Uczestniczące w targach firmy zaprezentują m.in.: odzież dla księży (birety, kożuchy, kamizelki), szaty, stroje i przedmioty liturgiczne, pomoce dydaktyczne dla katechetów, dewocjonalia, wydawnictwa religijne, sztukę sakralną (ikony, rzeźby, witraże), komunikanty i hostie, wino mszalne, świece, kadzidła, oprogramowanie do obsługi kancelarii parafialnych i cmentarzy, wyposażenie kościołów oraz biur, kancelarii i archiwów parafialnych, dzwony, zegary, kuranty, nagłośnienie i multimedia dla obiektów sakralnych, instalacje grzewcze dla kościołów, osuszanie budynków oraz szeroką ofertę pielgrzymek do sanktuariów w Polsce i za granicą.

Wstęp na targi SAKRALIA jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje na stronie www.targisakralia.pl.

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa MTP

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły