google

  dewocjonalia, szaty liturgiczne, ogrzewanie kościoła

  Kursy walut 17.05.2019
  1 USD
  3.8545
  0.0286
  1 EUR
  4.3072
  0.0143
  1 CHF
  3.8196
  0.0244
  1 GBP
  4.9273
  0.0161
  1 RUB
  0.0597
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wydarzenia i targi

  Targi Sakralia po raz dziewiąty w Poznaniu!

  22-23 marca 2019 odbędą się w Poznaniu Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA. To wydarzenie stanowi istotne źródło informacji o najnowszej ofercie rynku skierowane jest zarówno do kapłanów, osób życia konsekrowanego, przedstawicieli rad parafialnych i katechetów, jak również do osób świeckich. Wstęp na targi SAKRALIA jest bezpłatny. Targom SAKRALIA towarzyszyć będzie Spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej Archidiecezji Poznańskiej, które odbędzie się 23 marca 2019 roku.

  W programie Targów organizatorzy przewidują między innymi warsztaty florystyczne: O kompozycjach kwiatowych w kościele opowiedzą specjaliści z  ARTE FORTE SZTUKA EVENTU. Temat duszpasterstwa dzieci na bazie „Niedzieli z Owieczką” i Małego Przewodnika Katolickiego poruszy  Robert Olejnik, konsultant ds. współpracy z parafiami z Domu Mediowego Św. Wojciech.

  Drugiego dnia wydarzenia na scenie w pawilonie 7 będzie można wysłuchać  prelekcji ojca Leonarda Bieleckiego OFM – „Sacrum Online” – Wirtualne duszpasterstwo czy realna pomoc. Goście zaproszą do dyskusji panelowej na temat roli social mediów w życiu wspólnoty na przykładzie Duszpasterstwa Akademickiego Plus, działającego przy klasztorze franciszkanów w Poznaniu. Następnie zostanie poruszony niemniej aktualny temat: „Duchowni na YouTubie – nowy sposób komunikacji z wiernymi?” Spotkanie z Bratem Michałem, który na swoim przykładzie pokazuje, że życie zakonnika nie jest tak odrealnione, jak się niektórym wydaje. W sobotę również, zwiedzający Targi będą mieli okazję spotkać twórców i reżyserów Misterium Męki Pańskiej w Poznaniu – największego tego typu spektaklu w Europie. Zostało ono stworzone przez grupę ludzi związanych z duszpasterstwem salezjanów w Poznaniu. Od początku reżyserem i liderem projektu jest  Artur Piotrowski.

  Wstęp na Targi jest bezpłatny! Zapraszamy!

  22 marca w godz. 10.00 – 17.00
  23 marca w godz. 9.00-17.00

  Powrót do listy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.