google

  dewocjonalia, szaty liturgiczne, ogrzewanie kościoła

  Kursy walut 16.09.2019
  1 USD
  3.9116
  -0.0004
  1 EUR
  4.3262
  -0.0134
  1 CHF
  3.9500
  -0.0108
  1 GBP
  4.8609
  -0.0096
  1 RUB
  0.0610
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  1
  Systemy przeciwpożarowe dla parafii, systemy alarmowe oraz monitorujące dla kościołów
  Systemy przeciwpożarowe, alarmowe i monitorujące obiekty sakralne. Dziedzina ta obejmuje kompleksowe zabezpieczanie, obiektów sakralnych przed kradzieżami, dewastacją lub pożarem.
  Mamy tu możliwość ochrony obiektu przez zainstalowanie różnorodnych czujników, kamer, detektorów, syren akustycznych oraz powiadomień radiowo - telefonicznych. Monitoring kościoła oparty jest o kamery działające w dzień jak i w nocy bez dodatkowego oświetlenia. System alarmowy można podłączyć do istniejących dzwonów kościelnych, które to będą powiadamiały o zaistniałym alarmie.
  ...
  Karta produktu »
  FIRMA PRAIS ul. Radziwoja 41, 61-057 woj. wielkopolskie

  Systemy przeciwpożarowe dla parafii, systemy alarmowe oraz monitorujące dla kościołów

  Systemy przeciwpożarowe, alarmowe i monitorujące obiekty sakralne. Dziedzina ta obejmuje kompleksowe zabezpieczanie, obiektów sakralnych przed kradzieżami, dewastacją lub pożarem. Mamy tu możliwość ochrony obiektu przez zainstalowanie różnorodnych czuj...
  Kościelne instalacje alarmowe

  Czujka wlamaniowa
  i kamera TV wewnatrz
  kosciola


  Obraz TV wnętrza kościoła
  w telewizorze na plebani.
  Na ekranie widoczne znaczniki
  pracy alarmu i załączonego
  ogrzewania.


  Komputer Kościelny TK-2100 pełni również funkcję nowoczesnej, rozbudowanej centrali alarmowej. Niewielkim kosztem, w oparciu o niego można zainstalować w kościele system alarmowy przeciwwłamaniowy i przeciwpożarowy.
  Instalację alarmową można załączać ręcznie z klawiatury komputera, bądź zdalnie pilotem. Można również zaprogramować komputer aby sam załączał alarm o wyznaczonej porze np. od godz. 21.00 do 6 rano. Niespotykaną nigdzie indziej funkcją, jest współpraca komputera TK-2000 z bezprzewodowym systemem telewizji kościelnej.
  Po zainstalowaniu kamery TV w kościele, obraz i głos z kościoła przesyłany jest przez całą dobę BEZPRZEWODOWO do plebani, i odtwarzany na dowolnym odbiorniku TV. Może też być nagrywany na każdym magnetowidzie. Dodatkowo komputer umieszcza na ekranie TV informację o pracy systemu alarmowego, lub innych urządzeń technicznych którymi steruje np. o załączonym ogrzewaniu. Koszt wykonania instalacji alarmowej w oparciu o komputer TK-2100 możliwy jest już za 900 zł. System podstawowy telewizji kościelnej kosztuje wraz z zainstalowaniem 2800 zł.
  ...
  Karta produktu »
  TUGAL Elektronika Użytkowa Starowiejska63, 80-534 woj. pomorskie

  Kościelne instalacje alarmowe

  Czujka wlamaniowai kamera TV wewnatrzkosciolaObraz TV wnętrza kościoław telewizorze na plebani. Na ekranie widoczne znacznikipracy alarmu i załączonegoogrzewania.Komputer Kościelny TK-2100 pełni również funkcję nowoczesnej, rozbudowanej centrali alarmo...
  Sterowanie radiowe i dzwonów i melodii
  Sterowanie radiowe dzwonów i melodii – system umożliwiający za pomocą pilota sterować dzwonami oraz melodiami. Sterowanie radiowe przydatne jest przy obsłudze procesji, pogrzebów jak i doskonale sprawdza się jako „przycisk alarmowy” pozwalając załączyć dzwony w sytuacjach zagrożenia.
  Zasięg pilotów uzależniony jest od warunków propagacji fal radiowych danego terenu jak i wyboru sterownika. Kształtuje się w przedziale od 200 do 1000 metrów.
  ...
  Karta produktu »
  FIRMA PRAIS ul. Radziwoja 41, 61-057 woj. wielkopolskie

  Sterowanie radiowe i dzwonów i melodii

  Sterowanie radiowe dzwonów i melodii – system umożliwiający za pomocą pilota sterować dzwonami oraz melodiami. Sterowanie radiowe przydatne jest przy obsłudze procesji, pogrzebów jak i doskonale sprawdza się jako „przycisk alarmowy” p...
  1
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.