google

  dewocjonalia, szaty liturgiczne, ogrzewanie kościoła

  Kursy walut 20.09.2019
  1 USD
  3.9319
  0.0052
  1 EUR
  4.3438
  0.0013
  1 CHF
  3.9668
  0.0056
  1 GBP
  4.9277
  0.0215
  1 RUB
  0.0616
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  1
  Profesjonalne systemy oświetleniowe
  Oferujemy systemy oświetleń oraz iluminacji świetlnych: ołtarzy, witraży, obrazów, kapliczek, figur.
  W swojej ofercie posiadamy róznego typu:

  • lampy halogenowe
  • metalohalogenowe
  • lampy i pasy LED
  • szynoprzewody 1, 2 i 3 fazowe
  • panele i belki oświetleniowe
  Umożliwiamy darmową prezentację systemów oświetlenia w miejscu docelowym.
  Modernizujemy rownież obecne oświetlenie.
  Nasze ostatnie realizacje:

  Krzyżanowice - Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca NMP  


  Kałków - Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej


   
  ...
  Karta produktu »
  Full Media System Paweł Irzmański ul. Słowackiego 324a, 26-600 woj. mazowieckie

  Profesjonalne systemy oświetleniowe

  Oferujemy systemy oświetleń oraz iluminacji świetlnych: ołtarzy, witraży, obrazów, kapliczek, figur. W swojej ofercie posiadamy róznego typu: • lampy halogenowe • metalohalogenowe • lampy i pasy LED • szynoprzewody 1, 2 i 3 fazowe •...
  Systemy nagłośnieniowe oraz zestawy przenośne i bezprzewodowe dla kościołów
  Nasza firma zajmuje się wykonaniem instalacji, montażem i modernizacją systemów nagłośnieniowych wewnątrz oraz na zewnątrz kościołów oraz kaplic.
  Stosujemy sprzęt najwyższej jakości o bardzo dobrej zrozumiałości mowy, specjalnie dedykowany konstrukcyjnie oraz wizualnie dla potrzeb obiektów sakralnych marki RDUCH.
  Każdy nasz system zestrajamy komputerowo do konkretnych warunków akustycznych.
  Kolumny głośnikowe serii K1M oraz KG
  Kolumny głośnikowe (liniowe matryce głośnikowe) typu K1M, są najnowszym osiągnięciem firmy Rduch. Specjalnie skonstruowane do nagłośnień katedr, kościołów, obiektów kongresowych – pomieszczeń o trudnych właściwościach akustycznych (z dużym pogłosem). Kolumny głośnikowe K1M posiadają odpowiednią filtrację i rozmieszczenie poszczególnych głośników wewnątrz kolumny co zapewnia zwiększoną kierunkowość emisji dźwięku.

  Każdy z głośników składowych emituje sygnał o odpowiednim paśmie częstotliwości. Specjalnie zaprojektowane głośniki umożliwiają niewiarygodnie czystą i naturalną jakość dźwięku, co zapewnia doskonałą zrozumiałość zarówno mowy jak i muzyki. Różnica między konwencjonalną kolumną głośnikową a liniową matrycą głośnikową jest zauważalna w kilku aspektach.
  Matryca zapewnia jednorodną dystrybucję dźwięku w całym nagłaśnianym obszarze: nie za głośno w pobliżu kolumny i nie za cicho na krawędziach obszaru nagłaśnianego. Matryca ma większe pole pokrycia, przez co może obsługiwać większą liczbę osób, które będą słyszeć mowę i muzykę z wysoką zrozumiałością. Wszystkie te cechy składają się na odbiór bardzo naturalnego dźwięku w całej przestrzeni odsłuchowej (wykonane według zamówienia w kolorach palety RAL).
  Kolumny serii KG są wykonane z włókna szklanego. Zastosowano w nich głośniki o bardzo wysokiej sprawności akustycznej. Przeznaczone są do zewnętrznych nagłośnień kościołów (wykonane według zamówienia w kolorach palety RAL).
  Mikrofony i statywy
  Wszystkie proponowane mikrofony posiadają równomierną charakterystykę częstotliwości przenoszenia dźwięku, bardzo dobrym tłumieniu przód/tył, niskim poziomie szumów, co gwarantuje wspaniałą jakość dźwięku oraz zrozumiałość mowy.

   
  Wzmacniacze, miksery i eliminatory sprzężeń
  Podstawowe parametry:

   wejścia mikrofonowe (zasilanie Phantom), liniowe z regulacją wzmocnienia sopranów i basów oraz regulacją czułości wejścia
   21-punktowy korektor graficzny
   korektor parametryczny w całym paśmie akustycznym z regulacją od 0 do 20 dB
   eliminator sprzężeń akustycznych
   zabezpieczenie końcówki mocy: temperaturowe, przeciwzwarciowe, prądowe, przeciw w.cz., limiter

  Oferujemy także wzmacniacze posiadające włączany i ustawiany ekspander i kompresor, wyłączany filtr 100 Hz, bramkę szumów oraz najnowsze sterowane procesorem DSP.
  Zestawy przenośne oraz bezprzewodowe
  Zestawy przeznaczone są do nagłośnień procesji, pielgrzymek, itp. Zawierają radiowy komplet nadawczo-odbiorczy UHF, mikrofon bezprzewodowy oraz szelki do przenoszenia. Zasilane są z wewnętrznego żelowego akumulatora 12V. Posiadają wbudowany układ kontroli i sygnalizacji stanu akumulatora.
  Mają zainstalowane gniazda do podłączenia: mikrofonu, magnetofonu lub CD, dodatkowych głośników, zasilacza do ładowania (zasilacz w zestawie). Posiadają regulację głośności wszystkich wejść oraz sygnalizację włączenia nadajnika.
  Wyposażenie dodatkowe: głośniki tubowe na wysięgniku dla nagłośnień otwartych przestrzeni.

  Nowoczesne zestawy bezprzewodowe przeznaczone są do pracy w systemach nagłaśniających różnego rodzaju uroczystości, gdzie wymagane jest przemieszczanie mikrofonu. Urządzenia obsługują dwa mikrofony bezprzewodowe. Można je podłączyć do wzmacniacza z wejściem liniowym, mikrofonowym symetrycznym i asymetrycznym. Wyjątkowy, bardzo duży zasięg mikrofonu (również przez przeszkody typu ściana, filar itp.) umożliwia stosowanie systemu w bardzo dużych obiektach, katedrach, kościołach jak również na scenie.
  ...
  Karta produktu »
  Full Media System Paweł Irzmański ul. Słowackiego 324a, 26-600 woj. mazowieckie

  Systemy nagłośnieniowe oraz zestawy przenośne i bezprzewodowe dla kościołów

  Nasza firma zajmuje się wykonaniem instalacji, montażem i modernizacją systemów nagłośnieniowych wewnątrz oraz na zewnątrz kościołów oraz kaplic. Stosujemy sprzęt najwyższej jakości o bardzo dobrej zrozumiałości mowy, specjalnie dedykowany konst...
  Sklep Full Media System
  Nasz sklep oferuje sprzedaż wielu artykułów z dziedziny audio dla potrzeb Świątyń. W naszej ofercie znajdują się: wzmacniacze, mikrofony, kolumny głośnikowe, statywy i wiele innych.
  Posiadamy także sprzęt multimedialny i oświetleniowy, projektory multimedialne, ekrany projekcyjne, żarówki i źródła LED, oprawy oświetleniowe.
  ...
  Karta produktu »
  Full Media System Paweł Irzmański ul. Słowackiego 324a, 26-600 woj. mazowieckie

  Sklep Full Media System

  Nasz sklep oferuje sprzedaż wielu artykułów z dziedziny audio dla potrzeb Świątyń. W naszej ofercie znajdują się: wzmacniacze, mikrofony, kolumny głośnikowe, statywy i wiele innych. Posiadamy także sprzęt multimedialny i oświetleniowy, projektor...
  Automatyczne odsłony obrazów
  System zabezpieczenia obrazu spełnia założenia konserwatorskie, uwzględnia konieczność dokonywania zabiegów konserwatorskich, badań historycznych i technologicznych. Przewiduje również ochronę.
  Przy projektowaniu systemu wzięto pod uwagę zagadnienia estetyczne, związane z zachowaniem historycznej ekspozycji obiektu, a także ukazanie wartościowego historycznie i estetycznie malowidła, co pozwoli na eksponowanie maksimum walorów najbardziej zbliżonych do jego pierwotnego wyglądu. Z tego też względu zasłona obrazu wraz z jej prowadzeniem nie została przebudowana.
  W skład systemu zabezpieczenia obrazu wchodzi:

  • zasłona obrazu wmontowana w ołtarz,
  • mechanizm napędu kasety
  • kaseta z obrazem
  Zasłona obrazu wmontowana w ołtarz jest napędzana za pośrednictwem linek silnikiem elektrycznym z przekładnią ślimakową. Uruchamianie silnika odbywa się za pomocą pilota. Po uzyskaniu położenia krańcowego następuje samoczynne zatrzymanie. Zasłona jest również uruchamiana przyciskami z panelu sterującego, znajdującego się w zakrystii. Zatrzymanie awaryjne możliwe jest przyciskiem "STOP", znajdującym się na panelu sterującym i z tyłu ołtarza. W przypadku stanu awaryjnego, braku napięcia zasilającego, zasłona obrazu może być uruchamiana ręcznie, przy pomocy mechanizmu korbowego. Dla zabezpieczenia zakleszczenia się zasłony zastosowano mechanizm sprężynowy z czujnikiem krańcowym, który odłącza zasilanie silnika w momencie przeciążenia. Wszystkie wymienione mechanizmy nie są widoczne od strony ołtarza. Konstrukcja systemu zabezpieczenia nie zakłóca odbioru wizualnego obrazu.
  Obraz znajduje się w stalowej, nierdzewnej kasecie, zamykanej antywłamaniowym mechanizmem zamkowym. W przypadku konieczności wyjęcia obrazu kasetę można opuścić w skrajne dolne położenie przy pomocy korby, otworzyć zamek kluczem patentowym, obrócić pokrętło drzwi zgodnie z oznaczeniem, otworzyć drzwi pociągając do zewnątrz.
  Obraz wyjmowany jest przez otwarte drzwi poprzez uniesienie go do góry do momentu uwolnieniu z zaczepów. Poprzez otwory wentylacyjne w górnej części kasety ograniczono kondensację wilgoci w kasecie. Mechanizm zapadkowy uniemożliwia samoczynne opadanie kasety, mogące spowodować uszkodzenia obrazu. Znaczna masa kasety, rozwiązania technologiczne, rodzaj wykonanych zabezpieczeń i użytych materiałów uniemożliwiają jej wyjęcie wraz z obrazem.
  Mechanizm napędu kasety jest używany wyłącznie w stanach nietypowych: pożar, konieczność dokonywania zabiegów konserwatorskich, badań historycznych oraz technologicznych. Obsługa mechanizmu napędu kasety jest jednoosobowa. Kaseta z obrazem jest napędzana ręczną przekładnią ślimakową przy pomocy korby.

  Wszystkie użyte do budowy systemu zabezpieczenia obrazu materiały są obojętne chemicznie. Użyta stal szlachetna, farby i lakiery, nie emitują czynników szkodliwych, eliminują procesy korozji, co zapewnia spełnienie wymagań odnośnie braku oddziaływania fizyko - chemicznego na sam obraz. Zastosowano oryginalne, nietypowe materiały i rozwiązania technologiczne, co zapewnia spełnienie wymagań postawionych dla ochrony, zarówno przezkradzieżą, jak i aktami profanacji.
  Przyjęte rozwiązanie systemu zabezpieczenia obrazu nie niszczy struktury przestrzennej obiektu, maksymalnie eksponuje obraz, nie narusza zabytkowego charakteru kościoła, jego wnętrza i wyposażenia.
  Wprowadzone elementy systemu zabezpieczenia obrazu, rozwiązania przestrzenne, funkcjonalne oraz detale harmonizują z istniejącym stanem i nie deprecjonują rozwiązań historycznych, nie ingerują w strukturę architektoniczną oraz koncepcje plastyczne kościoła, nie kłócą się z możliwościami poprawnego sprawowania liturgii i nie są sprzeczne z charakterem sakralnym świątyni.
  ...
  Karta produktu »
  Full Media System Paweł Irzmański ul. Słowackiego 324a, 26-600 woj. mazowieckie

  Automatyczne odsłony obrazów

  System zabezpieczenia obrazu spełnia założenia konserwatorskie, uwzględnia konieczność dokonywania zabiegów konserwatorskich, badań historycznych i technologicznych. Przewiduje również ochronę. Przy projektowaniu systemu wzięto pod uwagę zagadni...
  Kolumny głośnikowe dla kościołów
  Kolumny głośnikowe (liniowe matryce głośnikowe) typu K1M, są najnowszym osiągnięciem firmy Rduch. Specjalnie skonstruowane do nagłośnień katedr, kościołów, obiektów kongresowych – pomieszczeń o trudnych właściwościach akustycznych (z dużym pogłosem). Kolumny głośnikowe K1M posiadają odpowiednią filtrację i rozmieszczenie poszczególnych głośników wewnątrz kolumny co zapewnia zwiększoną kierunkowość emisji dźwięku. Każdy z głośników składowych emituje sygnał o odpowiednim paśmie częstotliwości. Specjalnie zaprojektowane głośniki umożliwiają niewiarygodnie czystą i naturalną jakość dźwięku, co zapewnia doskonałą zrozumiałość zarówno mowy jak i muzyki. Różnica między konwencjonalną kolumną głośnikową a liniową matrycą głośnikową jest zauważalna w kilku aspektach. Matryca zapewnia jednorodną dystrybucję dźwięku w całym nagłaśnianym obszarze: nie za głośno w pobliżu kolumny i nie za cicho na krawędziach obszaru nagłaśnianego. Matryca ma większe pole pokrycia, przez co może obsługiwać większą liczbę osób, które będą słyszeć mowę i muzykę z wysoką zrozumiałością. Wszystkie te cechy składają się na odbiór bardzo naturalnego dźwięku w całej przestrzeni odsłuchowej (wykonane według zamówienia w kolorach palety RAL.

  Kolumny głośnikowe serii K1M Kolumny głośnikowe serii KG

  Kolumny serii KG są wykonane z włókna szklanego. Zastosowano w nich głośniki o bardzo wysokiej sprawności akustycznej. Przeznaczone są do zewnętrznych nagłośnień kościołów (wykonane według zamówienia w kolorach palety RAL.
  ...
  Karta produktu »
  Full Media System Paweł Irzmański ul. Słowackiego 324a, 26-600 woj. mazowieckie

  Kolumny głośnikowe dla kościołów

  Kolumny głośnikowe (liniowe matryce głośnikowe) typu K1M, są najnowszym osiągnięciem firmy Rduch. Specjalnie skonstruowane do nagłośnień katedr, kościołów, obiektów kongresowych – pomieszczeń o trudnych właściwościach akustycznych (z dużym pogłosem)...
  Mikrofony i statywy dla kościołów
  Wszystkie proponowane mikrofony posiadają równomierną charakterystykę częstotliwości przenoszenia dźwięku, bardzo dobrym tłumieniu przód/tył, niskim poziomie szumów, co gwarantuje wspaniałą jakość dźwięku oraz zrozumiałość mowy.

   
  ...
  Karta produktu »
  Full Media System Paweł Irzmański ul. Słowackiego 324a, 26-600 woj. mazowieckie

  Mikrofony i statywy dla kościołów

  Wszystkie proponowane mikrofony posiadają równomierną charakterystykę częstotliwości przenoszenia dźwięku, bardzo dobrym tłumieniu przód/tył, niskim poziomie szumów, co gwarantuje wspaniałą jakość dźwięku oraz zrozumiałość mowy.   ...
  Multimedialne wyświetlacze tekstów pieśni
  Alternatywa dla diodowego wyświetlacza. Specjalne oprogramowanie dla organisty z bazą ponad 1 000 pieśni.
  Działanie systemu jest bardzo stabilne i stwarza nieograniczone możliwości projekcji nie tracąc stylu wyświetlanego tekstu.
  Możliwość prezentacji systemu w wybranym kościele.   
  ...
  Karta produktu »
  Full Media System Paweł Irzmański ul. Słowackiego 324a, 26-600 woj. mazowieckie

  Multimedialne wyświetlacze tekstów pieśni

  Alternatywa dla diodowego wyświetlacza. Specjalne oprogramowanie dla organisty z bazą ponad 1 000 pieśni. Działanie systemu jest bardzo stabilne i stwarza nieograniczone możliwości projekcji nie tracąc stylu wyświetlanego tekstu. Możliwość p...
  Zestawy przenośne oraz bezprzewodowe dla kościołów
  Zestawy przeznaczone są do nagłośnień procesji, pielgrzymek, itp. Zawierają radiowy komplet nadawczo-odbiorczy UHF, mikrofon bezprzewodowy oraz szelki do przenoszenia. Zasilane są z wewnętrznego żelowego akumulatora 12V. Posiadają wbudowany układ kontroli i sygnalizacji stanu akumulatora. Mają zainstalowane gniazda do podłączenia: mikrofonu, magnetofonu lub CD, dodatkowych głośników, zasilacza do ładowania (zasilacz w zestawie). Posiadają regulację głośności wszystkich wejść oraz sygnalizację włączenia nadajnika.
  Wyposażenie dodatkowe: głośniki tubowe na wysięgniku dla nagłośnień otwartych przestrzeni.
  Nowoczesne zestawy bezprzewodowe przeznaczone są do pracy w systemach nagłaśniających różnego rodzaju uroczystości, gdzie wymagane jest przemieszczanie mikrofonu. Urządzenia obsługują dwa mikrofony bezprzewodowe. Można je podłączyć do wzmacniacza z wejściem liniowym, mikrofonowym symetrycznym i asymetrycznym. Wyjątkowy, bardzo duży zasięg mikrofonu (również przez przeszkody typu ściana, filar itp.) umożliwia stosowanie systemu w bardzo dużych obiektach, katedrach, kościołach jak również na scenie.
  ...
  Karta produktu »
  Full Media System Paweł Irzmański ul. Słowackiego 324a, 26-600 woj. mazowieckie

  Zestawy przenośne oraz bezprzewodowe dla kościołów

  Zestawy przeznaczone są do nagłośnień procesji, pielgrzymek, itp. Zawierają radiowy komplet nadawczo-odbiorczy UHF, mikrofon bezprzewodowy oraz szelki do przenoszenia. Zasilane są z wewnętrznego żelowego akumulatora 12V. Posiadają wbudowany układ ko...
  Konstrukcje sceniczne
  Konstrukcje sceniczne
  Podesty sceniczne – 24 szt.
  Rampa oświetleniowa – 1 szt.
  Statyw, winda SO 100 – WAMAT
  Konstrukcje sceniczne w systemie TRIO
  ...
  Karta produktu »
  Full Media System Paweł Irzmański ul. Słowackiego 324a, 26-600 woj. mazowieckie

  Konstrukcje sceniczne

  Konstrukcje sceniczne Podesty sceniczne – 24 szt. Rampa oświetleniowa – 1 szt. Statyw, winda SO 100 – WAMAT Konstrukcje sceniczne w systemie TRIO
  Wzmacniacze, miksery i eliminatory sprzężeń dla kościołów
  Podstawowe parametry:

  • wejścia mikrofonowe (zasilanie Phantom), liniowe z regulacją wzmocnienia sopranów i basów oraz regulacją czułości wejścia
  • 21-punktowy korektor graficzny
  • korektor parametryczny w całym paśmie akustycznym z regulacją od 0 do 20 dB
  • eliminator sprzężeń akustycznych
  • zabezpieczenie końcówki mocy: temperaturowe, przeciwzwarciowe, prądowe, przeciw w.cz., limiter
  Oferujemy także wzmacniacze posiadające włączany i ustawiany ekspander i kompresor, wyłączany filtr 100 Hz, bramkę szumów oraz najnowsze sterowane procesorem DSP.
  ...
  Karta produktu »
  Full Media System Paweł Irzmański ul. Słowackiego 324a, 26-600 woj. mazowieckie

  Wzmacniacze, miksery i eliminatory sprzężeń dla kościołów

  Podstawowe parametry: • wejścia mikrofonowe (zasilanie Phantom), liniowe z regulacją wzmocnienia sopranów i basów oraz regulacją czułości wejścia • 21-punktowy korektor graficzny • korektor parametryczny w całym paśmie akustycznym z regulac...
  Nagłośnienia plenerowych uroczystości kościelnych (scena estradowa idealna na ołtarze polowe)
  Nagłaśnianie imprez słowno-muzycznych oraz uroczystości kościelnych
  Drodzy księża, proponujemy usługi naszej firmy, która zajmuje się kompleksowym nagłaśnianiem różnego rodzaju uroczystości plenerowych, koncertów oraz imprez słowno-muzycznych, etc.
  Dysponujemy sceną estradową, wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym.

  ...
  Karta produktu »
  Full Media System Paweł Irzmański ul. Słowackiego 324a, 26-600 woj. mazowieckie

  Nagłośnienia plenerowych uroczystości kościelnych (scena estradowa idealna na ołtarze polowe)

  Nagłaśnianie imprez słowno-muzycznych oraz uroczystości kościelnych Drodzy księża, proponujemy usługi naszej firmy, która zajmuje się kompleksowym nagłaśnianiem różnego rodzaju uroczystości plenerowych, koncertów oraz imprez słowno-muzycznych, e...
  Scena estradowa
  Scena estradowa firmy ALSPAW
  Wymiary: szer. 7,5m, głębok. 6,0m.
  Pokryta wodoodporną płytą antypoślizgową,
  Posiada: 2kpl. schodów, barierki zabezpieczające boki i tył, oraz siatkę ochronną.
  ...
  Karta produktu »
  Full Media System Paweł Irzmański ul. Słowackiego 324a, 26-600 woj. mazowieckie

  Scena estradowa

  Scena estradowa firmy ALSPAW Wymiary: szer. 7,5m, głębok. 6,0m. Pokryta wodoodporną płytą antypoślizgową, Posiada: 2kpl. schodów, barierki zabezpieczające boki i tył, oraz siatkę ochronną.
  Automatyka dzwonów
  Automatyka dzwonów
  Zegary sterujące
  Silniki liniowe
  Układy sterujące
  Piloty
  Renowacje i naprawy konstrukcji serc, oraz zawieraki.
  ...
  Karta produktu »
  Full Media System Paweł Irzmański ul. Słowackiego 324a, 26-600 woj. mazowieckie

  Automatyka dzwonów

  Automatyka dzwonów Zegary sterujące Silniki liniowe Układy sterujące Piloty Renowacje i naprawy konstrukcji serc, oraz zawieraki.
  1
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.