google

  dewocjonalia, szaty liturgiczne, ogrzewanie kościoła

  Kursy walut 16.07.2019
  1 USD
  3.7867
  0.0011
  1 EUR
  4.2582
  -0.0091
  1 CHF
  3.8475
  -0.0037
  1 GBP
  4.7214
  -0.0301
  1 RUB
  0.0603
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Międzynarodowy Kongres Pokoleń

  Międzynarodowy Kongresu Pokoleń Fundacji Firmy Rodzinne

  Międzynarodowy Kongres Pokoleń
  Fundacji Firmy Rodzinne

  4.10.18 Warszawa

  Poznaj nas i zadbaj
  o przyszłość swojej firmy!


  Katarzyna
  Gierczak-Grupińska

  prezes Zarządu Fundacji
  Firmy Rodzinne

  Drodzy Rodzinni,

  pisząc te słowa po słonecznej niedzieli i spacerze z mamą w puszczy, mam ogromną nadzieję, że kiedy to czytacie, wiosna zagościła u was w całej okazałości. To była długa zima i naprawdę nikt nie zasypał się w gawrze - a czasem myślę, że to jest bardzo atrakcyjna możliwość, nie tylko dla fauny i fl ory.

  Troszkę sami się zagoniliśmy, a przez brak odpoczynku i regeneracji możemy właśnie doświadczać wiosennego przesilenia. I tu oczywiście liczymy na Wasze pomysły jak odzyskać energię i jak z niej racjonalnie korzystać. Natura budzi się z długiego letargu, a my biegamy w długim maratonie bez ustanku:

  • Jesteśmy dumni, że w projekcie Early Warning Europe mamy 75 fantastycznych Mentorów, którzy społecznie chcą pomagać innym przedsiębiorcom rozwinąć skrzydła. Na stronie www.ff r.pl możecie zobaczyć jaką pomoc oferujemy razem z PARP w Polsce oraz poznać wszystkich naszych mentorów. W biuletynie przedstawiamy natomiast grupę, która w marcu otrzymała certyfi kat Mentora EWE.
    
  • Projekt Zarządu Sukcesyjnego jest już w Senacie. Przedstawiamy wam perspektywę Zofi i Drohomireckiej, która jako pierwsza wywołała ten temat na Kongresie Kobiet w Warszawie podczas panelu o Firmach Rodzinnych. Ministerstwo pracuje teraz nad zmianą, dzięki której przedsiębiorcy będą mogli uznawać za koszt uzyskania przychodów wartość pracy (ne􀂂 o) współpracującego z nim małżonka lub małoletnich dzieci. Zmiana objęłaby przedsiębiorców jednoosobowych i wspólników spółek osobowych.
    
  • Poznajcie Mecenasów Fundacji- fi rmy rodzinne, które wspierają stale nasze działania i dzięki którym możemy realizować statutowe założenia Fundacji Firmy Rodzinne, zmieniając po troszku nasz świat. Dziękujemy!
    
  • Firmy Rodzinne na Giełdzie - ciekawy Raport i nieco inne spojrzenie na wartość rodziny w obrocie akcjami fi rmy.
    
  • MIĘDZYNARODOWY KONGRES POKOLEŃ 4.10.2018 w Warszawie - zapraszamy już teraz na warsztaty oparte na międzypokoleniowej relacji oraz konstruktywnym dialogu. Dialogu niezbędnym do współpracy, a tym samym do przeprowadzenia skutecznej SUKCESJI (w naszym myśleniu przekazanie fi rmy w dobre ręce).

  Jesteśmy dumni, że fantastyczni ludzie dołączają do idei rozwoju Firm Rodzinnych i że razem możemy wpływać na ich otoczenie.

  Dziękujemy i zapraszamy!

  Zobacz najnowszy biuletyn >>>


  Fundacja Firmy Rodzinne - organizacja społeczna, która bezinteresownie wspiera fi rmy rodzinne, tworząc przestrzeń dla wzajemnej wymiany doświadczeń i integracji środowiska Firm Rodzinnych.

  Co robi? Co tworzy?

  • Buduje Markę Parasolową Drzewko dla Firm Rodzinnych www.drzewko.org - dołącz do 700 fi rm budujących sieć relacji i aktywnie komunikujących swoją rodzinność.
  • Organizuje Spotkania Mentoringowe w fi rmach rodzinnych.
  • Tworzy i realizuje warsztaty i spotkania edukacyjne dla przedsiębiorców.
  • Prowadzi projekt Early Warning Europe w Polsce, w którym odpowiada za przygotowanie i koordynację pracy Mentorów - dyskretna pomoc dla przedsiębiorców w kłopotach.
  • Upowszechnia, kulturę pracy przyjazną zdrowiu i działaniom profi laktycznym - projekt Zdrowa Firma Rodzinna.
  • Tworzy Raporty: Polacy o Firmach Rodzinnych oraz Kompetencje Przyszłości w Firmach Rodzinnych
  • Buduje społeczność Firm Rodzinnym, którym zależy…

  „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.”  Flora Edwards

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.