google

  dewocjonalia, szaty liturgiczne, ogrzewanie kościoła

  dewocjonalia, szaty liturgiczne, ogrzewanie kościoła
  Kursy walut 14.12.2018
  1 USD
  3.8095
  0.0356
  1 EUR
  4.3021
  0.0084
  1 CHF
  3.8202
  0.0166
  1 GBP
  4.7940
  0.0153
  1 RUB
  0.0573
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Pomysły na nietypowe prezenty na komunię

  Pomysły na nietypowe prezenty na komunięZamiast tradycyjnych upominków na komunię, jak: łańcuszki z krzyżykiem, obrazki, rowery, zegarki czy gry komputerowe, można ofiarować dziecku coś oryginalnego. Lot w tunelu aerodynamicznym, wizyta w parku rozrywki czy szalona jazda na gokartach na długo pozostanie w pamięci i będzie wspaniałym pomysłem na spędzenie czasu z całą rodziną.

  Prezenty na komunię dla chłopca

  Niebanalne prezenty komunijne dla chłopca są związane z motoryzacją. Dziecku można ofiarować voucher na jazdę gokartem po specjalnym torze wyścigowym ułożonym z opon samochodowych. Przejażdżka Monster Truckiem na fotelu pasażera będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego młodego fana motoryzacji. Zabawa jest całkowicie bezpieczna. Samochód prowadzi wykwalifikowany kierowca, który w czasie jazdy dba o bezpieczeństwo pasażera.

  Zabawa w tunelu aerodynamicznym to pomysł na oryginalny upominek komunijny. W specjalnym pomieszczeniu dziecko ma możliwość wznosić się w powietrze, za sprawą silnego strumienia powietrza. Przed wejściem do tunelu zakłada się specjalny kombinezon i kask. Ciekawą formą spędzania wolnego czasu u najmłodszych mogą być warsztaty dla dzieci, np. z elektroniki, robotyki, fizyki, biologii i chemii.

  Prezenty na komunię dla dziewczynki

  Dziewczynce na komunię można ofiarować indywidualną sesję zdjęciową. Dziecko może się ubrać w sukienkę komunijną, co uwieczni dzień przyjęcia sakramentu i będzie przepiękną pamiątką na całe życie. Kreatywnymi prezentami dla dziewczynki są np. lekcje baletu, warsztaty ceramiki artystycznej lub wycieczka do manufaktury słodyczy, gdzie dziecko będzie mogło samo stworzyć własne lizaki i cukierki.

  Co na komunię dla chrześniaka lub chrześnicy?

  Oryginalne prezenty komunijne to np. ofiarowanie najmłodszym vouchera na spędzenie całego dnia w jednym z ulubionych dziecięcych parków rozrywki. To doskonała zabawa dla całej rodziny. W parku trampolin dzieci mają możliwość korzystania z różnorodnych trampolin, basenów z gąbkami i ścieżek akrobatycznych. Niezapomniane przeżycia na świeżym powietrzu gwarantuje zabawa kilkanaście metrów pod ziemią. Park linowy przeznaczony jest dla miłośników mocnych wrażeń. Dziecko można też zabrać na profesjonalną ściankę wspinaczkową, gdzie pod okiem opiekuna spróbuje swoich sił w wspinaniu się. Oryginalnym pomysłem na upominek dla chrześniaka lub chrześnicy jest spędzenie czasu w labiryncie luster lub muzeum figur woskowych. Jeżeli dziecko lubi zwierzęta, można ofiarować mu pojedyncze zajęcia lub pełny kurs jazdy konnej.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.