google

  dewocjonalia, szaty liturgiczne, ogrzewanie kościoła

  Kursy walut 20.08.2019
  1 USD
  3.9408
  0.0209
  1 EUR
  4.3656
  0.0137
  1 CHF
  4.0227
  0.0156
  1 GBP
  4.7654
  0.0123
  1 RUB
  0.0591
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Targi SAKRALIA 2016 w Poznaniu już za miesiąc

  Wszystko dla duchownych, wszystko dla parafii

  Sakralia Logo MTPJuż po raz siódmy odbędą się w Poznaniu Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA (16-18 listopada 2016). To największe wydarzenie targowe o tej tematyce w Polsce północnej i zachodniej, które dla kapłanów, osób życia konsekrowanego, przedstawicieli rad parafialnych i katechetów z tych regionów kraju stanowi istotne źródło informacji o najnowszej ofercie rynku i szansę na spore oszczędności w parafialnym budżecie.

  Kupuj z rabatem

  Wielu wystawców oferuje specjalne targowe rabaty. Większość produktów będzie można zakupić na miejscu. Uczestniczące w targach firmy zaprezentują m.in.: odzież dla księży (birety, kożuchy, kamizelki), szaty, stroje i przedmioty liturgiczne, pomoce dydaktyczne dla katechetów, dewocjonalia, wydawnictwa religijne, sztukę sakralną (ikony, rzeźby, witraże), komunikanty i hostie, wino mszalne, świece, kadzidła, oprogramowanie do obsługi kancelarii parafialnych i cmentarzy, wyposażenie kościołów oraz biur, kancelarii i archiwów parafialnych, dzwony, zegary, kuranty, nagłośnienie i multimedia dla obiektów sakralnych, instalacje grzewcze dla kościołów, osuszanie budynków oraz szeroką ofertę pielgrzymek do sanktuariów w Polsce i za granicą.

  Fundusze UE dla Instytucji Kościelnych - szkolenie

  Kościoły jak i podmioty prawne kościołów w ramach środków Unii Europejskiej z programów regionalnych i krajowych mają możliwość ubiegania się o wsparcie w zakresie głębokiej termomodernizacji, remontów i konserwacji zabytków oraz dofinansowania w zakresie odnawialnych źródeł energii. Temu tematowi podczas targów SAKRALIA poświęcone będzie specjalne szkolenie „Wsparcie instytucji kościelnych w ramach perspektywy finansowej na lata 2014–2020”. Specjalista Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ds. funduszy europejskich przedstawi podczas tego wydarzenia ogólne informacje na ten temat.

  Konferencja dla katechetów – K18

  Targom SAKRALIA 2016 towarzyszyć będzie bezpłatna konferencja organizowana we współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Hasło tegorocznej edycji brzmi: "K18 Motywy biblijne - między tekstem a obrazem”. Spotkanie adresowane jest głównie do rzymskokatolickich katechetów wszystkich typów szkół, nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie, jak i wykładowców innych przedmiotów zainteresowanych tematem. Wykład podejmuje kwestię obecności w literaturze i sztuce wątków biblijnych, będących przez wiele stuleci jednym z najważniejszych tematów artystycznych. Zostaną omówione związane z nimi motywy ikonograficzne, symbole, alegorie, toposy. Poszukamy też odpowiedzi na pytanie jak silne więzi łączą tekst biblijny z jego artystycznymi odsłonami.

  Osoby duchowne po zarejestrowaniu się w serwisie www.mtp24.pl mogą otrzymać od organizatora zaproszenia uprawniające do bezpłatnego wstępu na targi.

  Szczegółowe informacje na temat SAKRALIÓW 2016 znajdują się na stronie www.targisakralia.pl.

  Źródło:
  Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Grupa MTP

  Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.