google

  dewocjonalia, szaty liturgiczne, ogrzewanie kościoła

  Kursy walut 14.10.2019
  1 USD
  3.8958
  -0.0187
  1 EUR
  4.2969
  -0.0128
  1 CHF
  3.9104
  -0.0088
  1 GBP
  4.8998
  0.0069
  1 RUB
  0.0606
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowa edycja Targów Funeralnych MEMENTO Poznań

  17-19 listopada 2016 odbędzie się kolejna edycja Targów Funeralnych MEMENTO Poznań. Wydarzenie ma charakter biznesowy i jest skierowane do osób z branży pogrzebowej. Miniona odsłona zgromadziła ponad 60 wystawców z Polski i zagranicy.

  Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka to najstarsze w Polsce targi  branży pogrzebowej. Wydarzenie jest organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe.

  Targi Memento odbywają się równolegle z Targami Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów Sakralia oraz Targi Branży Kamieniarskiej Stone, co umożliwia wystawcom trafienie do jeszcze większej liczby odbiorców i potencjalnych klientów.

  Sukces edycji 2014 sprawił, że Poznań stał się funeralną stolicą Polski. Osiągnięcie tego tytułu nie byłoby możliwe, gdyby nie 60 wystawców producentów, dystrybutorów i przedsiębiorców z Polski i zagranicy, którzy zaprezentowali nowe rozwiązania technologiczne oraz światowe trendy w branży pogrzebowej. Targi Memento 2014 zebrały prawie o 30% większą liczbę osób zwiedzających od edycji poprzedzającej. Jednym z czynników wpływających na ten sukces był bogaty program wydarzeń. Oprócz ciekawej ekspozycji, obejmującej m.in. nowoczesne urny, kamienne nagrobki, luksusowe karawany czy odzież żałobną, uczestnicy targów mieli możliwość wzięcia udziału w różnorodnych seminariach i pokazach związanych z branżą funeralną.

  Edycja 2016 ma duży potencjał, aby pobić statystyki sprzed 2 lat. Organizatorzy i wystawcy przygotowują jeszcze więcej atrakcji, ciekawych szkoleń, wykładów oraz pokazów.

  Szczegóły można znaleźć na stronie organizatora.

  Źródło:
  Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Grupa MTP

  Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.